Про це Андрій Єрмак, голова Офісу президента, повідомив у своєму телеграм-каналі.

Він підтвердив, що є хрещеним батьком сина Миколи Тищенка. Однак це все одно не скасовує факту, що поведінка Тищенка несумісна зі статусом народного депутата України.

“Тут нема навіть про що говорити. Поведінка народного депутата — абсолютно ганебна. Їй немає виправдань. Правоохоронним органам точно є на що реагувати”, — написав він.

Окрім того, Єрмак прокоментував й хрестини сина Миколи Тищенка, зазначивши, що це “було давно”, а зараз він не розуміє та не сприймає вчинки нардепа.

“Тому не підтримую з ним жодних стосунків. Якщо хтось забув, що кожен повинен нести за свої неадекватні дії відповідальність, незалежно від посад чи прізвищ, раджу про це згадати. Така поведінка Тищенка несумісна зі статусом народного депутата”, — додав очільник ОП.

Напад на військового у Дніпрі

Нагадаємо, вчора ввечері у мережі з’явилося відео конфлікту з нардепом, під час якого колишнього бійця спецпідрозділу Kraken Дмитра “Сина” Павлова, який гуляв з дитиною у візочку, жорстко затримали невідомі.

У поліції підтвердили, що люди у камуфльованому одязі та балаклавах завдали чоловікові тілесних ушкоджень та незаконно утримували його. Було відкрито кримінальні провадження за статтями “Нанесення легких тілесних ушкоджень” та “Незаконне позбавлення волі”.

Тищенко заявив, що того дня вони викрили найбільший кол-центр Дніпра, а колишній військовий прийшов “захистити ботоферму, зірвати слідчі дії та приховати факти роботи шахрайського кол-центру”.