Про це він написав у соцмережі Х.
Ця ініціатива спрямована на забезпечення безперебійного стільникового зв’язку для мобільних телефонів у будь-якій точці планети, незалежно від наявності традиційних наземних веж.
Супутники Direct-to-Cell, які Ілон Маск порівнює з «вежами стільникового зв’язку в космосі», здатні забезпечувати покриття навіть у найвіддаленіших куточках Землі. Нова технологія дозволить користувачам телефонувати, надсилати текстові повідомлення та користуватися інтернетом без необхідності у додатковому обладнанні чи модернізації смартфонів.
Перші тести зосереджені на усуненні так званих «мертвих зон» — територій, де традиційні мережі стільникового зв’язку недоступні. Завдяки цим випробуванням SpaceX прагне створити глобальне покриття, яке відкриє нові можливості для зв’язку, особливо для тих, хто перебуває у віддалених регіонах, на морі або в місцях, що постраждали від природних катаклізмів.
Невдовзі після того, як президент Дональд Трамп оголосив про нові масштабні інвестиції в інфраструктуру штучного інтелекту з боку Білого дому, його “приятель” Ілон Маск спробував розкритикувати цю ініціативу.