Попередньо потрібно визначитися з цілями та завданнями, а також підшукати оптимальний варіант об’єкта. За допомогою сервісу Country зробити це найпростіше, а тут https://www.country.ua/ можна оцінити запропоновані рішення з детальним описом, характеристиками, фотографіями та актуальною ціною. Всі дані ретельно перевіряють і зрештою можна знайти надійне рішення для своїх грошей.

Як отримати прибуток?

Як було сказано вище, заробляти не нерухомості можна двома способами:

  • здавати в оренду (у цьому випадку застосовують капітальні інвестиції);
  • перепродаж (спекулятивна інвестиція з ретельним опрацюванням ринку).

Дуже популярним видом інвестування є купівля квартири або комерційного об’єкта в житловому будинку ще на стадії котловану. Саме в таких умовах забудовник пропонує найнижчу ціну та можливість отримати максимальну вигоду на виході. Після здавання в експлуатацію інвестор продає куплений тут об’єкт.

Комерційну нерухомість найчастіше використовують як інвестування з подальшим здаванням в оренду. Інвестор купує офіс, склад, торговельне приміщення, щоб знайти підприємців і здати їм об’єкт з помісячною орендною платою. У деяких випадках інвестор купує той об’єкт, який потрібен підприємцю під його запити з попередніми домовленостями.

Вторинний ринок чи новобудови?

На користь нових квартир є кілька аргументів:

  • сучасне планування;
  • комфортне розташування;
  • квартири в житлових комплексах;
  • відповідна інфраструктура.

Але будівництво нової квартири можуть затримати, до того ж, після здавання в експлуатацію потрібно робити ремонт, а це додаткові витрати грошей та часу.

Особливість вторинного ринку в тому, що квартири готові до проживання, а багато які з них із непоганим ремонтом. Відразу після купівлі їх можна здавати в оренду та отримувати виплати. Але є й недоліки, зокрема не дуже комфортне планування, старі комунікації та можливі юридичні проблеми. Ризики будуть за будь-якого варіанта, але завжди як альтернативу житлу можна розглядати комерційну нерухомість.