Про це вона заявила  під час 22-го засідання Контактної групи з питань оборони України (формат “Рамштайн”).

Нова військова підтримка включає другу партію бойових танків Leopard, боєприпаси, зокрема 155-мм калібру, нову партію зенітних ракет до ППО Patriot, системи боротьби з безпілотниками, оптико-електронні системи спостереження та інше.

Друга партія танків Leopard має прибути в Україну наприкінці червня.

У своєму виступі на засіданні Роблес підтвердила зобов’язання Іспанії “продовжувати надавати підтримку, на яку заслуговує Україна і якої вона потребує, в найбільш терміновому порядку” з огляду на критичну ситуацію на фронті.

Також посадовиця зазначила, що  Іспанія та Україна планують підписати двосторонню безпекову угоду.

Раніше ми писали, шо очільниця міністерства оборони Нідерландів Кайса Оллонгрен закликала до посилення військової допомоги України в контексті повномасштабного вторгнення Росії. За її словами, «коли йдеться про… звичайні озброєння, навчання і запчастини, я вважаю, що не повинно бути ніяких обмежень» щодо підтримки України.

Нагадаємо, на початку травня повідомляли, що Іспанія готує новий пакет військової допомоги Україні. Зазначається, що пакет допомоги міститиме 10 бойових танків Leopard 2. А також артилерійські боєприпаси великого калібру, легкі та важкі кулемети, машини матеріально-технічного забезпечення та піхоти, протитанкову зброю і снаряди для польової артилерії.