Про це заявила перша віцепрем’єр-міністерка — міністерка економіки Юлія Свириденко, про що повідомляє народного депутата від “Європейської Солідарності” Олексій Гончаренко.

Під час години запитань до уряду у Верховній раді Свириденко сказала, що зміни до постанови були внесені і може бути введено бронювання до 100% енергетиків та робітників військово-промислового комплексу.

Як повідомив депутат, Свириденко нічого не відповіла на запитання про аграріїв.

Економічне бронювання від мобілізації: основні положення

На початку червня Кабінет міністрів оновив правила бронювання від мобілізації військовозобов’язаних у державних органах, на критично важливих підприємствах для ЗСУ, функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення.

Кількість заброньованих у державних органах не може перевищувати 50% кількості військовозобов’язаних. Ліміти на кількість заброньованих не застосовуються щодо підприємств паливно-енергетичного комплексу та їх підрядників.

Законопроєкт про економічне бронювання має вичерпний перелік інструментів та механізмів, якими держава зможе підтримувати українського виробника. Концепція економічного бронювання має зберегти для промисловості та економіки важкозамінних спеціалістів. Усі деталі відтермінування від служби за “податок” — за посиланням.