В мережі з’явилося фото, на якому Кадиров молиться на заправці разом із кулеметом та в оточенні охорони. Підпис до фото сповіщає, що “вірний солдат” путіна нібито у Маріуполі. При цьому заправка на фото належить компанії “Роснефть”. Заправок цієї компанії в Україні нема.

Водночас чеченські ЗМІ опублікували заяву Кадирова, в якій він висловив розчаровання рішенням російського військового командування про відведення окупаційних військ з Київського напрямку.

“Треба зайти до Києва та забрати його. Якби нас залишили біля Києва, то я більш ніж впевнений, що ми б зайшли до Києва і навели б порядок”, – сказав герой ТікТоку Кадиров.

Раніше глава Чечні стверджував, що був у Гостомелі під Києвом. 13 березня російські телеграм-канали розтиражували відео з військової наради, що начебто пройшла в Україні за участю Кадирова. Саме відео було записано у підвальному приміщенні. При цьому стверджувалося, що запис зроблено за кілька кілометрів від Києва.

Однак підтвердження перебування Кадирова під Києвом не було виявлено. Не підтверджували цю інформацію і в кремлі.

Як ми писали, за час перебування в Україні чеченські військові російської армії втратили сотні бійців і 13 березня повернулися у Грозний.

Фото: Телеграм