Міста, де будуть виступи, оголосять незабаром.

Український гурт Kalush Orchestra, який здобув перемогу на Євробаченні-2022, планує тур Європою з метою збору коштів на потреби армії і благодійних фондів України. Про це фронтмен Kalush Олег Псюк повідомив під час прес-конференції у “Львівському медіацентрі Україна”.

«Ми збираємося гастролювати Європою, щоб зібрати кошти для України і ЗСУ. Скоро оголосимо на своїй сторінці в Інстаграмі міста, де ми виступатимемо. На кожному заході ми збиратимемо кошти на потреби армії і офіційні фонди», – сказав він.

За словами Псюка, учасники гурту планують поширювати українську мову в музиці і хочуть популяризувати культуру й мову за кордоном.

Окрім того, нагадав він, гурт збирається виставити на аукціон отриману статуетку переможця Євробачення, а виручені кошти пожертвувати на підтримку армії. Деталі аукціону вони оголосять на своїх сторінках у соцмережах.

Псюк каже, що скоро гурт у соцмережах оголосить міста, у яких виступатиме. Кошти на потреби армії та на офіційні фонди збиратимуть на кожному концерті.

Фото: Фейсбук