Відсторонений від посади у квітні 2020 року заступник голови КМДА Микола Поворозник повернеться до виконання своїх обов’язків. Про це міський голова Києва Віталій Кличко повідомив сьогодні на засіданні Київради.

«До мене надійшла заява Миколи Поворозника про готовність приступити до виконання своїх обов’язків, зважаючи на інформацію зі Служби безпеки щодо процесуального статусу Поворозника… В доповіді Служби безпеки сказано, що перший заступник не є стороною чи учасником кримінального провадження», — сказав Кличко.

За його словами, досудове розслідування справи зараз завершено і матеріали направлені до суду.

«На мою думку, всі крапки над «і» розставлені, і я буду приймати рішення, щоб людина поверталася до виконання своїх обов’язків» – уточнив міський голова.

Питання щодо долі Поворозника на засіданні Київради підняв депутат від УДАРу Дмитро Білоцерковець, який зазначив, що бачив пост Поворозника у соцмережі, де той писав, що ні він, ні інші працівники КМДА не є сторонами кримінального провадження щодо хабарництва.

«І я готовий приступити до виконання службових обов’язків в повному обсязі та подав відповідну заяву міському голові. Вважаю, що повернути мене до виконання обов’язків буде справедливим і законним» — писав Поворозник 7 березня.

У квітні минулого року СБУ підозрювала Поворозника у вимаганні хабара у 125 тисяч доларів від представника компанії-забудовника через свого посередника; в КМДА силовики провели обшуки. Кличко після цього заявив, що не буде нікого покривати, але не виключив, що «хтось займається маніпуляціями і фабрикує справу»; зрештою, він відсторонив Поворозника від виконання обов’язків.

Сам Поворозник звинувачення на свою адресу заперечує і каже, що його викликали на допити як свідка.

Фото: Фейсбук