Про це повідомляє КМДА.

Основними темами зустрічі, яка збере понад 2 700 учасників зі 130 країн світу, стануть наслідки війни в Україні та наслідки пандемії коронавірусу у світі, енергетична та продовольча кризи, подолання нинішньої високої інфляції, низького зростання та боргової економіки, використання новітніх технологій, вирішення проблеми соціальної вразливості, а також – подолання геополітичних ризиків, що постали перед світом“, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що Віталій Кличко та його брат Володимир, зокрема, візьмуть участь у відкритті Форуму та у стратегічній сесії “Відбудова України”.

Також зустрінуться з віцеканцлером Німеччини Робертом Хабеком і Президенткою ЄБРР Оділь Рено-Бассо, європейськими політиками та представниками великого світового бізнесу, які готові допомагати Києву та Україні у відбудові та модернізації.

Зокрема, мер Києва візьме участь у неформальній зустрічі лідерів світової економіки “Підготовка до нової геополітичної ери”, де обговорять відновлення миру та порядку, необхідну допомогу Україні.

Виступить Віталій Кличко і на заході, що традиційно організовує американське видання The Washington Post, який збере цього року найвпливовіших американських і світових політиків та представників світового бізнесу. Також брати Клички візьмуть участь в українському сніданку в Давосі.

Очікується, що участь у цьогорічному Всесвітньому економічному форумі в Давосі візьме рекордна кількість глав держав та урядів. А також – представників громадянського суспільства та великого бізнесу.

Фото: відкриті джерела