Окружну дорогу у Києві з’єднають з Оболонським проспектом до осені 2022 року. Про це повідомив в ефірі «Київ. Newsroom» телеканалу «Київ» міський голова Віталій Кличко.

«В цьому напрямку дорога буде до Оболонського проспекта, восени ми маємо продовжити Велику окружну, яка буде зі з’їздами. Чи буде це міст через Дніпро, чи тунель — вона буде проходити далі в об’їзд Києва (…) Роботи продовжуються до Оболонського проспекту. Восени (2022-го – ред.) ми відкриваємо» — сказав Кличко.

Щодо будівництва моста чи тунелю як продовження Окружної Кличко не назвав конкретних термінів виконання робіт.

«В нас передпроектні роботи, терміни… коли є проект, знаходимо фінансування, і потім починаємо всі пазли складати. Це гучний проект, і я не хочу робити гучних заяв (…) При інтенсивних роботах це може бути і 2 роки, а може і 5» — сказав міський голова.

Нагадаємо, 17 грудня Кличко відкрив проїзд новою ділянкою Великої Кільцевої дороги – від проспекту Маршала Рокоссовського до вулиці Богатирської з транспортною розв’язкою на різних рівнях.

У планах міста – продовжити цю дорогу і з’єднати її з Оболонським проспектом. Роботи з будівництва нової ділянки вже розпочали, повідомлялося, що їх буде завершено у жовтні 2022 року.

 

Фото: Фейсбук