Про це міський голова Києва Віталій Кличко  написав у  Facebook.

«В мене теж є пропозиція: я готовий виділити не кілька відер, а цистерну фарби! Щоб вони й інші небайдужі допомагали місту прибирати написи хоча б з історичних будівель столиці. Тільки не іншими розписами, а зафарбовували різну «творчість»! І, якщо ці хлопці, дійсно, хочуть робити добру справу на благо міста, фарба і все інше необхідне буде», – написав Кличко.

Друзі! Щодо "художників", яких я застукав за розписуванням стін будинку в історичному центрі столиці. Тут лунають…

Опубліковано Віталієм Кличком Понеділок, 27 липня 2020 р.

Під постом мера простежується активна реакція мешканців столиці з численними пропозиціями, як от: «Давайте облаштуємо окремий простір для вуличних художників. І цим перетворимо хуліганство на мистецтво. Цікаво буде гуляти там і розглядати їхні роботи», «Треба продумати законопроект – патрульні-добровольці – за кожного пійманого 5000 гривень. А самого пійманого – або місяць роботи ( ходить замазує і вимиває) 4 години в день громадські роботи. Або викуп 20 тисяч гривень». Столична художниця запропонувала меру створити в Києві більше творчих муралів, якими, за її словами, вона може зайнятися сама.

Нагадаємо, що 25 липня Віталій Кличко на вулиці Стрілецькій побачив двох графітчиків, які розписували стіни будівлі в історичному центрі столиці.