Про це пише видання Yonhap.

Аналітики розповіли, що нові боєприпаси мають калібр 240 міліметрів. У неділю, 11 лютого, військові провели їхнє випробування.

У КНДР вважають, що технічне оновлення підвищить роль РСЗВ на полі бою і допоможе переоцінити стратегічну цінність установки такого калібру. Нині систему розгорнули поблизу кордону з Південною Кореєю і спрямували на її столицю Сеул.

У матеріалі йдеться, що останнє випробування зброї відбувається на тлі поглиблення військової співпраці між Москвою і Пхеньяном, тому імовірно, що нові снаряди будуть експортуватися в Росію.

«Цей 240-міліметровий снаряд для реактивної системи залпового вогню, ймовірно, має подвійне призначення. Із практичного погляду, існує ймовірність того, що його розглядають для експорту в Росію, а з політичної – він може бути призначений для тиску на Південну Корею», − сказав старший науковий співробітник Корейського інституту національного об’єднання Хонг Мін.

Раніше також повідомляли, що північнокорейський диктатор Кім Чен Ин закликав зміцнити військово-морські сили країни для «посилення підготовки до війни» й захисту морського суверенітету. Під час візиту на корабельню Нампхо лідер КНДР Кім Чен Ин заявив, що зміцнення ВМС є «найважливішим питанням», яке вимагає модернізації суднобудівної промисловості Півночі.