Про це повідомляється на Facebook-сторінці департаменту культури КМДА.

Після капітального ремонту ця бібліотека перетворилась з традиційної книгозбірні на сучасну, так би мовити, книгарню-кав’ярню», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що на вході дитячої бібліотеки на Подолі тепер є велика вивіска, яка світиться ввечері. Сам вхід – інклюзивний. Для цього демонтували балкон і встановили пандус. До бібліотеки відвідувачі потрапляють через гардероб, далі розташована рецепція і кімната з комп’ютерами та апаратами для людей із вадами зору, а також зал зі сценою для проведення заходів. Другий зал веде до кухні, туалету та книгосховища.

Особливістю бібліотеки є те, що відвідувачі також мають вільний доступ до книгосховища — тут можна, нікого не запитавши, пошукати потрібну книжку, попрацювати чи сховатись від галасливого міста.

У процесі оновлення бібліотека позбулася непотрібних речей — кімнати стали просторішими. На візуальне розширення простору також працює дизайн — білі стіни з чорними елементами декору.

У департаменті називають бібліотеку сучасною не на словах: тут є електронні книги, комп’ютери, інтерактивна дошка, проєктор, планшети й навіть 3D-принтер, а також комп’ютерне обладнання для людей з вадами зору.

До речі, на кухні є все необхідне, щоб зігрітись гарячим напоєм чи поїсти: холодильник, мікрохвильова піч, електрочайник і кавова машина.

Сьогоднішня зупинка нашої подорожі з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек ? — Дитяча Бібліотека на Подолі.Після…

Опубліковано Департамент культури КМДА Четвер, 24 вересня 2020 р.

Також повідомляється, що у бібліотеці для дітей на Подолі досить часто проводять кінопокази, тренінги, майстер-класи, зустрічі.

Якщо раніше всі розваги для відвідувачів працівники бібліотеки влаштовували власними силами, то після оновлення у них з’явились партнери та проводяться заходи, що пов’язані не лише з літературою та навчанням. Наприклад, Інститут космічних досліджень провів у бібліотеці цикл майстер-класів з освоєння космосу «Зоряне небо» для дітей 4-15 років. Бібліотека була  локацією для проведення XVI Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA. Тут працювала режисерська майстерня Дарини Феденко, де діти дізнавалися секрети відеомонтажу та створювали власні ролики. Спільно платформою ORMAN та Всеукраїнським благодійним фондом «Ти можеш» реалізовано проєкт арт-субот, спрямованих на розвиток художнього інтелекту дитини.

Бібліотека знаходиться за адресою: вул. Межигірська, 25.

Фото: Facebook