Несправність автомобіля можна визначити за нехарактерним для нормальної роботи стукотом, свистом, скреготом під час руху.

Краще відразу усунути поломку в автосервісі, навіть якщо вона здається незначною.

Навіть незначна несправність може призвести до дорогого ремонту або неприємностей на дорозі.

Часто автомобіль сам повідомляє про несправності, підказуючи, що власникові настав час відвезти його на СТО. Існує 5 основних ознак поломки:

  • Нехарактерні звуки. Якщо автомобіль справний, він працює рівно та тихо. Будь-які сторонні звуки, які чуються під час руху, повинні насторожити власника авто. це ознака несправності. Краще відразу заїхати в автосервіс для з’ясування причини стороннього звуку та при необхідності виправити поломку: замінити деталь, розхідники тощо.
  • Індикатори на панелі приладів. Вони повідомляють водія про несправність, вказуючи на конкретну проблему. Наприклад, горить піктограма Check Engine – він вказує на неполадки у роботі двигуна. Машина потребує ремонту, потрібно заїхати на СТО.
  • Дим з-під капота. Причиною сизого або синього диму може бути потрапляння олії до циліндрів двигуна. Густий білий дим – проблеми з головкою блоку чи трансмісійною рідиною. Чорний дим – наслідок багатьох несправностей та ознака того, що машині потрібен терміновий ремонт.
  • Масло. Якщо після того, як машина постоїть на місці, на землі залишаються масляні плями, а ви стали частіше доливати масло, значить виникли проблеми в роботі двигуна. Ця ознака, до речі, стосується не тільки олії, але й гальмівної, охолоджуючої, трансмісійної – будь-якої технічної рідини, необхідної для роботи автомобіля.
  • Електроніка. Про неполадки в цій частині можуть свідчити: проблеми із запуском двигуна, часто розряджання акумулятора. В автосервісі проведуть діагностику та виявлять причину неполадок.

СТО «АТЛ» надає повний цикл послуг (планове ТО, діагностика, заміна олії, шиномонтаж та багато іншого) з обслуговування та ремонту легкових автомобілів у Києві, Харкові, Дніпрі, Чернігові, у Львові, Миколаєві, Вінниці, Полтаві та Хмельницькому. Щоб докладніше дізнатися про послугу та її вартість, виберіть місто, де плануєте ремонтувати автомобіль.