На сьогодні у столиці встановлено 316 контейнерів типу «дзвінок» для відходів пластику, скла та паперу у центральній частині міста, Дарницькому, Дніпровському районах.

Зараз триває робота у Деснянському районі. Про це повідомляє «Київкомунсервіс» на офіційній сторінці у Facebook.

Шановні споживачі!Успішне функціонування проекту впровадження роздільного збору відходів у столиці, залежить від…

Опубліковано КП "Київкомунсервіс" Пʼятниця, 3 липня 2020 р.

В організації наголошують, що «на численні запити активних громадян, які прагнуть сортувати сміття, розглядається можливість встановлення контейнерів по всіх районах міста та формується адресний перелік місць їх встановлення».

«Проте на практиці виникають ситуації із навмисним псуванням контейнерів та вилученням з них ресурсоцінних компонентів «небайдужими мешканцями». Безвідповідальні громадяни – «вандали», підпалюють, ламають, обмальовують контейнери, псують їх естетичну привабливість та функціональність. На заміну, ремонт та миття контейнерів витрачаються значні матеріальні та людські ресурси», – повідомляють у «Київкомунсервісі». Громадян закликають більш  свідомо ставитися до пунктів розподілення сміття і не руйнувати їх.
Нагадаємо, що з 31 липня 2019-го КМДА презентувала нову систему роздільного збору сміття. Загалом у Києві вже встановили майже 2500 окремих контейнерів для пластику, скла та паперу. Оснащення міста контейнерами відбувається в межах програми «Україна без сміття».

Фото: прес-служба КМДА.