Про це повідомили власники концертного майданчика в Instagram.

«Osocor Residence та LOBODA прийняли спільне рішення скасувати благодійний концерт 25/08. Нам прикро, що благодійна мета проведення виступу сприйнялася як відбілення репутації артиста. Проте ми розуміємо, наскільки важливо зараз зберігати внутрішню єдність», – написали на сторінці клубу.

Зазначається, що значна кількість квитків уже була придбана, тож кошти за них повернуть.

«Ми шукаємо інші способи та шляхи, щоби відбудувати лор-відділення Охматдиту і сподіваємося на вашу підтримку», – додали в Osocor Residence.

Зазначимо, що бурхливі коментарі з’явилися до афіші про проведення концерту Світлани Лободи. Чимало українців були обурені, адже співачка до повномасштабної війни жила та працювала в Росії, а також сплачувала чималі податки країні-агресорці.

Ба більше, Лобода певний час мовчала про повномасштабне вторгнення Росії в Україну. Артистці знадобився місяць, аби публічно оголосити РФ країною-агресоркою.

Одним з перших на скасування концерту Лободи відреагував блогер і громадський діяч Сергій Стерненко. 2017 року він уже зривав концерт Лободи в Одесі.

Нагадаємо, днями київський заклад Osocor Residence анонсував концерт української співачки Світлани Лободи, яка з 2014 року виступала для російської аудиторії. Його оголосили як благодійний, з метою збору коштів для ЛОР-відділення Охматдиту.

Згодом в Osocor Residence заявили, що запросили знаменитість з концертом, адже Світлана Лобода «зайняла чітку проукраїнську позицію і неодноразово засуджувала вторгнення Росії в Україну».

Фото: Instagram Світлани Лободи