Про це Дмитро Корчинський зазначив в прямому етері КИЇВ24.

Потрібно пробити Ірину Фаріон на посаду міністра освіти, це вже справа принципу.

У прямому етері Корчинський закликав підтримати Ірину Фаріон і її агресивну українізацію. Очільник “Братства” закликав не повернути її на посаду, а прибрати тих, які посприяли її звільненню. І наголосив, що кандидатура Фаріон буде нічим не гіршою за попередніх міністрів освіти.

Можливо, вона буде поганим міністром освіти, але у нас всі міністри освіти до цього були погані, переживемо ще одного поганого міністра освіти. Вже справа принципу, саме вона має бути міністром освіти, а ніхто інший, ніякі не Лісові, мутні, не оця вся публіка, яку нам постійно сюди пхають.

Нагадаємо, що Ірину Фаріон звільнили з посади професора “Львівської політехніки”. Приводом стало порушення 41 статті Кодексу законів про працю. Відомо, що мовознавиця Фаріон звинуватила військових, зокрема бійців “Азову” в тому, що вони спілкуються російською мовою. Її висловлювання викликали обурення в суспільстві.

Також вона порушила закон про розголошення приватної інформації, коли опублікувала особисті дані хлопця, який перебуває на території АР Крим. Незабаром на студента звернули увагу російські пропагандисти.

СБУ повідомляли, що проти Фаріон розпочали чотири кримінальні провадження.