Про це інформує очільник КОВА Олександр Павлюк.

Руйнування зафіксовано у 35 з 69 громад області (50,7%). Найбільших ушкоджень зазнали Бучанська, Ірпінська, Гостомельська, Бородянська, Макарівська, Великодимерська та Пісківська громади.

Загалом постраждали понад 550 об’єктів.

ЗСУ успішно стримують ворога на усіх напрямках на Київщині, на деяких проводять контратаки.

На території, звільнені від ворога, поки повертатися небезпечно – захисники повідомляють про замінування територій, будинків, доріг.

Небезпечними напрямками залишаються населені пункти вздовж Житомирської траси, Буча – Ворзель – Гостомель, Немішаєве, Дмитрівська та Макарівська громади, північ Вишгородського району та території деяких населених пунктів Баришівської, Калитнянської, Великодимерської громад.

Ситуація по районам:

Бучанський район. Ситуація напружена, але контрольована. Макарівська та Ірпінська громади, село Шпитьки – під обстрілами. Бородянська – заблокована. Гостомельська – йшли бої. Бородянська, Дмитрівська та Гостомельська – переміщення ворога. Село Дмитрівки – міни. Немішаївська та Бучанська громади – ворог окопався. Багато зруйнованої інфраструктури.

Броварський район. Баришівська, Калитянська та Великодимерська громади – спостерігається виведення ворожих сил. Багато зруйнованої інфраструктури. Підрозділи ЗСУ ведуть оборонні дії та здійснюють успішні контратаки на окремих територіях району. Тим самим проводять активний і дієвий обстріл місць скупчення противника.

Вишгородський район. Іванківська, Димерська та Поліська громади – гуманітарна катастрофа. Славутич – заблокований.

Фастівський район. Був обстріл нафтобази у Фастові.

Обухівський, Бориспільський, Білоцерківський райони. Ситуація контрольована та спокійна. Без обстрілів. Сили оборони у підвищеній готовності.

Фото: Фейсбук