Про це заступник керівника Офісу президента України Ігор Жовква повідомив в інтерв’ю CNN.

За його словами, український суверенітет та територіальна цілісність – це ті червоні лінії, які влада не може перетнути.

«Загальна позиція полягає в тому, що ми не торгуємо жодним дюймом української території. Але вчора президент України визнав, що для негайного зупинення війни, припинення вогню й виведення російських військ, ми готові погодитися на їхнє виведення на позиції, які вони мали до 24 лютого», – заявив Жовка.

Також в інтерв’ю журналіст попросив прокоментувати відео з нібито українськими військовими, які стріляли у полонених. «Це відео вже виявилося фейком», – запевнив заступник голови Офісу президента.

Жовка підкреслив, що Україна є цивілізованою, правовою державою, яка поводиться з військовополоненими відповідно до міжнародного права. «Україна ніколи не буде такою варварською країною, як Росія», – наголосив він.

Нагадаємо, раніше в інтерв’ю російським журналістам президент Володимир Зеленський закликав росію вивести свої війська з території України на ті позиції, які були до 24 лютого. Також він зазначив, що має ще час, щоб і далі обговорювати питання Донбасу.

Фото: Фейсбук