З такою рекомендацією до містян звернулася директорка Департаменту охорони здоров’я м. Києва Валентина Гінзбург.

Вона наголосила, що всі медичні установи столиці працюють. «Швидкі» безвідмовно виїжджають до хворих. Стаціонарні заклади функціонують у звичайному режимі. Також працюють кабінети невідкладної медичної допомоги (кабінет чергового лікаря) у кожному центрі первинної медико-санітарної допомоги.

«У разі оголошення повітряної тривоги медичний персонал амбулаторних закладів, а також пацієнти, які на той момент перебувають у будівлі, мають перейти в укриття. Будь-які неекстрені медичні маніпуляції припиняються. Тож велике прохання до киян: відтермінуйте плановий візит до свого сімейного лікаря, терапевта або педіатра. Не треба зайвий раз наражатися на небезпеку. Щодо екстрених випадків – усю необхідну допомогу кожен киянин отримає вчасно та в повному обсязі», – сказала Валентина Гінзбург.

Директорка департаменту розповіла, що за інформацією лікарів, просто під час повітряних тривог мами приводять дітей на масаж, на плановий огляд до педіатра, а літні люди йдуть вимірювати тиск.

«Зазвичай я завжди звертаюся до людей із рекомендацією приходити до медиків, не очікуючи загострення стану здоров’я. Але сьогодні дуже прошу за можливості зв’язуватися з лікарем дистанційно. Телефон 103 – у разі екстреного випадку. Швидка обов’язково приїде та врятує життя. Телефон лікаря, з яким підписано декларацію, – якщо потребуєте консультації.

Телефон (044) 235-01-01 – цілодобова порада лікаря. Медична галузь столиці працює невпинно. Київські медики на своїх постах. Бережуть ваше здоров’я. Бережіть себе! Все подужаємо!» – підсумувала Валентина Гінзбург.

Фото: Відкриті джерела