Про це попередив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник, передає пресслужба Київської міської державної адміністрації.

Він порекомендував жителям столиці повернутись до маскового режиму в місцях скупчення людей для зменшення ризику зараження.

Відповідну заяву генеральний директор ВООЗ зробив після того, як у багатьох країнах протягом кількох тижнів зростала кількість респіраторних захворювань, спричинених COVID-19, грипом та іншими патогенами. У Києві це питання теж актуальне, — заявив Поворозник.

За його словами, у столиці щотижня фіксуються нові випадки захворювання на коронавірус. Серед пацієнтів, яких госпіталізовано, є й важко хворі.

Він підкреслив, що киянам доцільно повернутись до маскового режиму в місцях скупчення людей для зменшення ризику зараження.

Йдеться, в першу чергу, про ваше здоров’я, яке потрібно берегти. Зокрема, при погіршенні стану і перших симптомах недуги слід обов’язково звертатись до свого сімейного лікаря та, за потреби, яку визначить лікар, вчасно проходити тестування на COVID-19, — додав він.

Нагадаємо, що Всесвітня організація охорони здоров’я рекомендує поновити деякі карантинні заходи на тлі зростання захворюваності на коронавірус та деякі інші хвороби, повʼязані з дихальними шляхами.