З 1 листопада Київ знаходиться у “червоній” зоні карантину. Проте за даними МОЗ, Київ починає втрачати показники захворюванності повного локдауну. Про прогнози переходу до “жовтої” зони розповіла заступниця голови КМДА Ганна Старостенко в ефірі програми “Київ. Вголос” на “Радіо Київ – 98 FМ”.

За її словами, нині ситуація з кількістю нових інфікованих стабілізувалася. Окрім цього зменшується й кількість госпіталізацій ковід.

“Зараз у нас ситуація трохи стабілізувалася у порівнянням з листопадом. Київ уже місяць живе у червоній зоні, як і багато інших регіонів України, і відповідно за цей місяць ми бачимо, що крантинні заходи дали свій результат. Ми бачимо, що зменьшується кількість ліжок в наших лікарнях. Зменьшується кількість госпіталізацій як дорослих так і дітей. І якщо місяць тому ми бачили, що дуже багато ліжкомісць з киснем до 80% доходило, то зараз у нас ситуація стабілізувалася”, – зазначила Ганна Старостенко.

Крім того, вона додала, що Київ зараз знаходиться в очікування рішення комісії з питаннь техногенно-екологічної безпеки, щодо виходу з червоної зони.

Нагадаємо, раніше ми писали, що за словами голови Держспоживслужби Києва Олега Рубана, МОЗ вже направило до комісії ТЕБ та НС подання про перехід Києва від “червоної” до “жовтої”зони. Адже у столиці на сьогодні найкращі показники за період епідемії.

Крім того, міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко зазначив, що до виходу з “червоної” зони готові ще 9 областей.

Фото: unsplash