П’ятий цех «Більшовика» має бути переданий Києву новим власником в будь-який спосіб. Про це у прямому включенні в ефірі «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ» повідомив заступник голови КМДА Микола Поворозник.

За його словами, варіантів такої угоди є кілька.

«Важливо те, що з’явився об’єкт комунікації між містом і власником цієї території. Сподіваюся, шо найближчим часом питання п’ятого цеху буде вирішено і шо ми зможемо добудувати розв’язку Шулявського так, як вона була запланована (…) Місто виступає за завершення будівництва розв’язки, цех має бути переданий в будь-який спосіб, який ми визначимо — це буде продаж, або він буде переданий за рахунок боргів по землі — він буде знесений, на цьому місці буде побудована розв’язка » — сказав Поровозник.

На запитання ведучої він зазначив, що з покупцем КМДА ще не контактувала, бо «він визначився лише годину тому». Поворозник додав, що цим почнуть займатися, коли будуть оформлені всі документи.

«Є дві вимоги міста: п’ятий цех, викуп його для суспільних потреб, а також податковий борг по землі, великий. Ці питання які нам треба буде при переході власності до нового власника, обговорити разом» — сказав Поровозник.

Нагадаємо, 27 жовтня АТ «Перший київський машинобудівний завод» («Більшовик») продали на аукціоні за 1,429 млрд грн.

У торгах АТ «ПКМЗ» переміг ТОВ «Дженерал Комерс». Компанія зареєстрована у Києві, статутний капітал становить 4 тисячі грн. За даними YouControl, компанія займається неспеціалізованою оптовою торгівлею. Вона начебто пов’язана з групою UFuture Василя Хмельницького та Андрія Іванова.

Тепер «Дженерал комерс» має 10 днів на підписання договору, а також 30 днів для сплати суми та отримання схвалення Антимонопольного комітету. Після цього 100% акцій перейдуть на рахунок покупця.

Фото: Фейсбук