Про це заявив мер Києва Віталій Кличко, повідомляє пресслужба КМДА.

«Херсон отримав кошти – 50 мільйонів гривень, щоб мати можливість забезпечити життєво необхідні послуги мешканцям. Також місту необхідні гроші на відбудову лікарень, інфраструктури – всього того, що ми не можемо передати як технічну або гуманітарну допомогу, але без чого відновити життя в Херсоні неможливо», – підкреслив Віталій Кличко.

Таким чином, виконано всі рішення, ухвалені Київською міською радою про допомогу громадам, що були звільнені від окупації російськими військами.

Перші кошти від Києва були спрямовані найбільш постраждалим громадам Київської агломерації, які стали на шляху варварів, що проривались до Києва. В Київській області фінансову допомогу з бюджету столиці отримали десять громад.

Наступним рішенням Київ допоміг п’яти громадам Чернігівської області.

За зверненням Військової адміністрації Херсону було ухвалене рішення допомогти місту, яке з перших днів повномасштабного вторгнення опинилося в окупації, мер якого був викрадений агресором і досі знаходиться у полоні.

Загалом, як повідомляє КМДА, Київ надав пряму фінансову допомогу 16 громадам на загальну суму 410 млн грн.

Як ми писали, 21 листопада Київ відправив допомогу звільненому Херсону, зокрема, техніку: 5 пасажирських автобусів, 4 вантажних авто, сміттєвоз, екскаватор, 2 карети швидкої. А також 11 генераторів (2 кВт та 5 кВт) та медичне обладнання: 30 апаратів ШВЛ, 30 апаратів для дихання (АМБУ), витратні матеріали.

Фото: Відкриті джерела