Київ замовив виробництво та вже придбав 12 пересувних мобільних котелень.

Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко.
“Київ замовив виробництво та вже придбав 12 пересувних мобільних котелень. Адже енергетична інфраструктура столиці продовжує бути головною ціллю російського агресора, який не припиняє обстрілів енергооб’єктів”, – зазначив він.
Одну з модульних пересувних котелень вже підʼєднали до теплопункту однієї зі столичних шкіл. Також зараз у процесі виробництва ще понад 10 таких котелень для столиці.
За словами Кличка, виготовляють такі котельні в Україні і їхня вартість вдвічі менша, ніж в Європі.
“Київ першим в Україні впроваджує в роботу мобільні модульні котельні. Ці котельні, у випадку відсутності теплопостачання, можна оперативно розмістити в закладах соціальної сфери – лікарнях, школах, дитсадках. На сьогодні вузлами приєднання альтернативних теплоджерел оснастили вже 50 шкіл та 20 медзакладів міста”, – повідомив мер.
Мобільну котельню можна доставити на причепі та під’єднати за кілька годин, під’єднавши до центрального теплопункту закладу. Така модульна котельня здатна безперервно постачати тепло протягом тижня у випадку тривалої відсутності централізованого теплопостачання. Пересувні котельні можна експлуатувати навіть при температурі мінус 30 градусів. Їхнє дозаправлення здійснюється автоматично.
Кличко нагадав, що у столиці наразі працюють понад 530 пунктів обігріву для киян. Також уже понад 60 котельних міста оснастили генераторами, що дозволяє не припиняти теплопостачання у випадку відсутності електрики.
Фото: Відкриті джерела