Про це повідомляють дані Google Maps.

Напередодні вихідних столиця паралізована найбільше на проспектах Героїв Сталінграда та Степана Бандери. Через дорожні роботи та кілька ДТП на вказаних ділянках — є затори вздовж вулиці Набережно-Рибальської, вони продовжуються аж до Набережного шосе.

Не менш проблемною є ситуація на бульварі Дружби Народів. Поруч зі станцією метро «Дружби Народів» утворилося зіткнення автівок. Подібні транспортні труднощі й на вулиці Саперно-Слобідській: кілька ДТП паралізували рух аж до Південного мосту.

На проспектах Академіка Глушкова, Перемоги та Великій Окружній дорозі місто «червоне» від заторів. Транспорт «застиг» у тягучці через аварії. Рух на проспектах Любомира Гузара та Леся Курбаса все ще — перекрито.

У центрі міста водії стоять в тягучці на бульварі Тараса Шевченка, поруч зі станцією метро «Університет», вулицях Жилянскій, Хрещатик, Великій Житомирській та Січових Стрільців.

Лівий берег столиці зустрічає киян заторами на проспектах Миколи Бажана та Броварському. Рух ускладнено через затори також на Харківському й Дарницькому шосе. Дані свідчать про кілька аварій на вказаних ділянках.

Фото: Google maps