Про це повідомляє Київська міська рада.

Ми повинні позбавитися символів і назв, пов’язаних з країною-агресором, випровадити старі радянські та російські назви зі столиці України назавжди. росія не має жодного права на окупацію нашої території, нашої культури, на переписування нашої історії“, – наголосив Віталій Кличко.

Зокрема, перейменували:

У Голосіївському районі: вулицю Холмогорську – на вулицю Володимира Самійленка; провулок Василя Жуковського – на провулок Леопольда Ященка; вулицю Маршала Говорова – на вулицю Генерала Момота.

У Дарницькому районі: провулок Енгельса -на провулок Богдана-Ігоря Антонича; провулок Тургенєва – на провулок Олександра Барвінського; вулицю Енгельса – на вулицю Опанаса Сластіона.

У Деснянському районі: вулицю Кутузова – на вулицю Івана Кожедуба; вулицю Суворова – на вулицю Сергія Котенка; вулицю Академіка Курчатова – на вулицю Ореста Левицького.

У Печерському районі: вулицю Миколи Раєвського – на вулицю Павла Загребельного; бульвар Дружби Народів – на бульвар Миколи Міхновського.

У Подільському районі: провулок Одоєвського – на провулок Олександра Воїнова; вулицю Достоєвського – на вулицю Енді Воргола; вулицю Орську – на вулицю Василя Мови.

У Святошинському районі: вулицю Пришвіна – на вулицю Івана Труша; вулицю Михайла Свєтлова – на вулицю Олександра Дорошкевича; вулицю Василя Алексухіна – на вулицю Степана Чобану; вулицю Генерала Авдєєнка – на вулицю Геннадія Матуляка; вулицю Генерала Потапова – на вулицю Василя Доманицького; вулицю Яснополянську – на вулицю Клима Чурюмова; вулицю Сім’ї Сосніних – на вулицю Івана Дзюби.

У Солом’янському районі: вулицю Уляни Громової – на вулицю Катерини Ступницької; вулицю Юліуса Фучика – на вулицю Карела Чапека; вулицю Зої Космодем’янської – на вулицю Софії Галечко; вулицю Металістів – на вулицю Михайла Брайчевського; вулицю Качалова – на вулицю Володимира Качали.

У Шевченківському районі: вулицю Тешебаєва – на вулицю Олександра Бринжали; вулицю Толбухіна – на вулицю Василя Данилевича; провулок Криловського – на провулок Архітектора Івана Зарудного; провулок Толбухіна – на провулок Михайла Ялового; вулицю Академіка Грекова – на вулицю Родини Глаголєвих; вулицю Кирпоноса – на вулицю Всеволода Петріва.

Як відомо, в столиці вже перейменували 237 міських об’єктів.

Фото: відкриті джерела