Реалізація програми дозволить забезпечити киян гідними житловими умовами та зменшити квартирну чергу у столиці.

Про це повідомили у Київській міській раді.

Так, у Київській міській раді затвердили Міську цільову програму забезпечення житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов на 2022-2024 роки. Реалізація програми дозволить забезпечити киян гідними житловими умовами та зменшити квартирну чергу у столиці.

«Депутатський корпус Київської міської ради підтримав важливе господарське рішення задля створення ефективної системи соціальної підтримки для деяких категорій населення. Наразі передбачено фінансування будівництва 1 628 квартир за рахунок державного та місцевого бюджетів, а також залучених коштів. Це сприятиме створенню належних житлових умов для мешканців, які перебувають на квартирному обліку. Зазначу, що програму попередньо було детально опрацьовано з представниками територіальної громади міста Києва задля затвердження дійсно дієвих механізмів роботи», – зазначили у Київраді.

І додали, що міська цільова програма включає шість заходів, які охоплюють різні категорії громадян та мають свої механізми фінансування:

  • забезпечення соціальним житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов і мають право на його отримання, в тому числі дітей сиріт, дітей, які позбавлені батьківського піклування, та осіб з їх числа;
  • забезпечення громадян доступним житлом;
  • забезпечення громадян тимчасовим житлом;
  • забезпечення громадян, які потребують поліпшення житлових умов, житлом із залученням іпотечних житлових кредитів;
  • фінансово-кредитна підтримка молоді для забезпечення їх житлом;
  • надання житла в оренду з викупом.

Фото: Фейсбук