Про це на своїй сторінці в Facebook написав заступник голови КМДА Вячеслав Непоп.

Сьогодні на сесії Київської міської ради — попри всі спроби зірвати це рішення — проголосували за звільнення об’єктів незавершеного будівництва групи компаній «Укрбуд» від нарахування пайової участі», – написав Непоп.

Він додав, що це рішення допоможе добудувати об’єкти, в які вкладено мільйони гривень інвесторів. Серед яких — і учасники, ветерани та інваліди АТО та бойових дій, і переселенці, і члени багатодітних сімей, й особи з інвалідністю, й інші соціально незахищені категорії громадян.

Сьогодні на сесії Київської міської ради — попри всі спроби зірвати це рішення — проголосували за звільнення об’єктів…

Опубліковано Вячеславом Непопом Четвер, 23 липня 2020 р.

Мер Києва Віталій Кличко зазначив, що ухвалене рішення дозволить «Київміськбуду» взятися за добудову ще 6 об’єктів, у яких своє житло отримають тисячі людей.

Я розумію, що таке рішення щодо «Укрбуду» – не оптимальне. Але ми повинні його ухвалити. Бо потрібно допомогти ошуканим людям. Тим паче, що пайова участь за кілька місяців буде скасована для всіх забудовників по всій Україні», – наголосив Віталій Кличко.

Він також зазначив, що парламент має терміново розглянути низку законопроектів, які б унеможливили подібні ситуації із недобросовісними забудовниками.

Ми вже втомилися від того, що постійно чуємо різні прізвища – Войцеховський, Паливода, Микитась. Назви таких компаній як «Укрбуд», «Аркада». Ми постійно вирішуємо проблеми, що виникають через недобросовісних забудовників. Бо ошукані люди приходять до нас. Вони кажуть, що вклали кошти, а їх ошукали», – підкреслив Віталій Кличко.

Він додав, що це відбувається через те, що забудовники можуть без гарантій банку продавати «квадратні метри, що існують часто тільки на папері».

Нагадаємо, раніше мер Києва Віталій Кличко запропонував Київраді допомогти інвесторам отримати своє житло, скасувавши сплату пайової участі для об’єктів «Укрбуду».

Холдинговою компанією «Київміськбудом» вже прийнято 11 недобудованих об’єктів корпорації «Укрбуд».