Зокрема, політики на чолі з Головою правлячої партії РК «Сила народу» Лі Джун Соком.

Про це повідомила Київська обласна військова адміністрація.

У повідомленні зазначили, що  закордонна делегація відвідала місця поховання закатованих мирних жителів у Бучі та оглянули зруйновані житлові квартали в Ірпені. Також обговорили напрямки співпраці та спільні проєкти в рамках відновлення Київщини після російської навали.

Як повідомила голова політичної партії «Слуга Народу» Олена Шуляк, корейська делегація планує допомогти Україні відбудувати зруйновану інфраструктуру.

«Корея може приєднатися до післявоєнної відбудови України. Потребу в ній офіційна делегація на чолі з керівником правлячої партії Республіки Корея, паном Лі Джун Соком, мала нагоду сьогодні побачити у Бучі та Ірпені на власні очі», – сказала Шуляк.

За її словами, представники Кореї обговорюватимуть це питання із керівництвом своєї країни.

«За словами пана Лі Джун Сока, після побаченого і почутого в Україні, він обов’язково зустрінеться з президентом Юном Сок Йольом, щоб обговорити о різні варіанти допомоги. Я ж вдячна за візит та щиро сподіваюся, що Південна Корея може приєднатися до країн, які вже офіційно заявили про бажання отримати «шефство» над відбудовою українських регіонів, міст, сіл, об’єктів, що постраждали від кривавих рашистів», – підсумувала очільниця «Слуги Народу».

Фото: Телеграм