Про це повідомив заступник директора Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Валентин Кульбако у коментарі РБК-Україна.
Нагадаємо, що у київському метро у червні на колії впали три людини, одна з яких загинула.
Пізніше, на сайті Київради зареєстрували петицію про встановлення захисних екранів на станціях метрополітену, щоб запобігти трагічним випадкам.
За словами Валентина Кульбако, у метрополітені розробляють додаткові заходи, щоб зменшити випадки падіння пасажирів на колії метро. Зокрема:
- посилять інформування щодо правил поведінки пасажирів на платформі;
- будуть створені додаткові попереджувальні знаки (наліпки) щодо обережності під час очікування поїзда на підлозі платформ окремих станцій, перед обмежувальною лінією;
- посилять візуальний контроль за станом пасажирів на контрольно-пропускних пунктах станцій.
Окрім того, у Київському метрополітені також додатково опрацюють питання щодо можливості встановлення захисних екранів з урахуванням пасажиропотоків, конструктивних та архітектурно-планувальних характеристик станцій.
У червні три людини потрапили під потяг столичного метро
У Києві зранку 28 червня жінка впала під потяг на станції метро “Золоті ворота”. На жаль, її не вдалося врятувати.
У переддень інциденту, 27 червня, на станції метро “Університет” людина також потрапила під потяг. Історія мала більш щасливе завершення: постраждалий чоловік вижив та не отримав суттєвих ушкоджень. За даними ДСНС, його дістали з-під колії в шоковому стані, на щастя, у чоловіка не зафіксували травматичної ампутації нижніх кінцівок.
Водночас минулого тижня, 13 червня, ще одна пасажирка потрапила під поїзд на станції метро «Контрактова площа». Внаслідок інциденту вона втратила праву руку. Крім пошкодження верхньої кінцівки, у неї також зафіксували травму голови та грудної клітини.