Профспілкова організація підприємства просить Київраду виділити фінансування для забезпечення своєчасної виплати зарплати працівникам.

Про це повідомляється у листі, опублікованому на сторінці «Київського метрополітену» в Facebook.

У листі зазначається, що за період з 17 березня до 25 травня у зв’язку з призупиненням перевезення пасажирів через карантинні обмеження підприємство недоотримало приблизно 621 млн гривень доходів.

Це може призвести до затримки виплати заробітної плати працівникам «Київського метрополітену», оскільки основним джерелом доходів для забезпечення роботи підприємства є оплата проїзду пасажирами.

З метою недопущення соціальної напруги в трудовому колективі та забезпечення своєчасної виплати заробітної плати,…

Опубліковано КП "Київський метрополітен" Вівторок, 21 липня 2020 р.

У «Київському метрополітені» сподіваються, що Київрада ухвалить рішення щодо забезпечення компенсації втрат перевізників у зв’язку з тимчасовим призупиненням роботи через карантин.

ДОПОВНЕНО 23.07.2020

22 липня у Київраді було створено робочу групу для довивчення питання щодо необхідності виділення коштів на оплату праці метрополітенівців. Про це йдеться у листі, опублікованому на сторінці Київського метрополітену в Facebook.
Зазначається, що проект рішення Київради передбачає виділення 162 мільйонів гривень для оплати праці працівників. Спрямування цих коштів на будь-які інші статті видатків не передбачається.