Про це повідомив журналіст Олег Новіков у своєму телеграм-каналі.

Народний депутат Сергій Лабазюк, якого підозрюють у спробі підкупу українських топпосадовців, вийшов зі слідчого ізолятора. Він пробув у СІЗО менш як добу. Напередодні за нього внесли понад 40 млн грн застави.

На парламентаря наклали низку обовʼязків. Зокрема, йому заборонили відлучатися з Києва та Хмельницької області. Про це у середу, 29 листопада, повідомив журналіст Олег Новіков у своєму телеграм-каналі.

Так, за даними Новікова, за нардепа з групи «За майбутнє» внесли 40,26 млн грн застави ще вчора. Тоді ж він і вийшов з-під варти під обовʼязки. А саме — прибувати за першим викликом, не відлучатися з Києва та Хмельницької області та здати закордонні паспорти. Окрім цього Лабазюку заборонили спілкуватися зі свідками у справі.

Ще вчора, коли Вищий антикорупційний суд обирав Лабазюку запобіжний захід, він зазначив, що очікував значно меншої суми застави. Водночас за його словами, прокурори прохали ВАКС встановити заставу на рівні 100 млн грн. У вівторок він запевняв, що 40 мільйонів у нього особисто немає.

Лабазюка підозрюють у підкупі посадовців

НАБУ підозрює депутата групи «За майбутнє» у змові з гендиректором власного шляхобудівного підприємства з метою підкупу віцепрем’єра з інфраструктури Олександра Кубракова та очільника держагентства з відновлення Мустафи Найєма. Задля отримання мільярдних контрактів на ремонт доріг та мостів він начебто передав чиновникам 150 тисяч доларів хабаря. Сам Лабазюк та його адвокати заперечують провину.

21 листопада Національне антикорупційне бюро України висунуло підозру  чинному нардепу. Підозру оголосили обранцеві від партії «За Майбутнє» Сергієві Лабазюку закидають спробу підкупу топпосадовців у сфері відновлення на суму 150 тис. доларів.

28 листопада нардепа з групи «За Майбутнє» Сергія Лабазюка  суд відправив під арешт до 21 січня з можливістю внесення 40 мільйонів гривень застави.