Через повномасштабне вторгнення рф в Україну було серйозно пошкоджено ліцей №1 Гостомелі. Частину коштів на відновлення вже знайдено, йде ремонт будівлі; проте їх недостатньо, щоб придбати комп’ютери та нову мультимедійну техніку, повідомляють в благодійному фонді “Перемога України”, що займається відновленням.

Гордістю ліцею була мультимедійна техніка: комп’ютери, проєктор, екрани, периферійні пристрої, електронні програмні засоби навчального призначення, розподілені між 60 кабінетами. Відтак, учні мали можливість займатися в комп’ютерних класах, класі нетбуків, лабораторії робототехніки, двох майстернях, спортивних залах, бібліотеці, актовій залі, оснащені необхідним обладнанням” — йдеться в повідомленні.

⁨”Наразі в ліцеї активно ведуться ремонтні роботи – відновлюється дах, стіни, вхідна група. Замінюються вибиті двері та розбиті вікна. Але цілі стіні та вікна – це ще не все. Для відновлення повноцінного навчального процесу ліцей потребує нової техніки та інтернету. Ми хочемо, щоб у наших дітей були найкращі умови для навчання онлайн чи офлайн. Тож, ми звертаємось по допомогу до усіх небайдужих!  Наші діти заслуговують на найкраще!” — розповів Володимир Захлюпаний, директор ліцею.

Оскільки навчальний процес планується відновити з 1 вересня, ліцею необхідні:

  • ноутбуки – 70 шт.
  • системні блоки – 50 шт.
  • БФП (принтери) – 30 шт.
  • проектори – 30 шт.
  • відновлення Інтернету.

Попередній кошторис на це обладнання складає 1,800,000 гривень або 50 000 доларів.

Усі реквізити для надання фінансової допомоги доступні за посиланням.

Фото: Фейсбук