Про це заявив представник ГУР МО України Андрій Юсов в ефірі КИЇВ24.

Непоодинокі випадки ліквідації зрадників самими російськими спецслужбами й силовиками. Або в рамках їхніх спецоперацій, або в рамках внутрішніх розбірок. Це ми зараз не про випадок Іллі Киви. Історії з ліквідацією, так чи інакше, справедливим покаранням зрадників не поодинокі, вони були, є і будуть.

Юсов зазначив, що  набагато безпечніше для державного зрадника Іллі Киви було б здатись в руки українського правосуддя і відбувати термін покарання в українській в’язниці.

Якщо російські спецслужби не можуть захистити їх, то Україна може це зробити, отримавши їх в руки власного правосуддя. Це зрозумілий, чіткий алгоритм для всіх.  Там, де дотримуються всіх українських і міжнародних норм безпеки й прав, в тому числі у в’язницях.


Нагадаємо, вчора у Підмосков’ї знайшли мертвим екснардепа Іллю Киву. Згодом у ГУР підтвердили, що це була спецоперація СБУ.

Пізніше стало відомо, що екснардепа Верховної Ради й держзрадника Киву вбили в Московській області під час прогулянки, на його тілі є два кульових поранення. Поруч знайшли дві пістолетні гільзи.