Про це повідомило видання ZAXID NET.

Офіційне повідомлення про звільнення Ірини Фаріон зникло зі сторінки університету на наступний день після оприлюднення. Водночас дві кафедри університету публічно висловили незгоду з поспішним рішенням щодо мовознавиці. Працівники двох кафедр Львівської політехніки публічно заявили про незгоду з ректоратом. На захист мовознавиці стали її колеги з кафедри української мови, а також працівники кафедри обчислювальної математики та програмування Львівської політехніки.

Також, зазначають, що міністр освіти та науки Оксен Лісовий, відредагував свій пост у Facebook, який був присвячений звільненню скандальної професорки. Він видалив фото копії наказу про це зі свого посту. Але професорка досі залишається офіційно звільненою зі своєї посади, як зазначав Лісовий.

Львівська політехніка звільнила Фаріон. Відповідний наказ уже підписав ректор.

15 листопада, СБУ відкрили чотири кримінальні провадження щодо висловлювань Фаріон про російськомовних захисників України та розголошення нею персональних даних проукраїнського студента з тимчасово окупованого Криму. Після чого в Львівській політехніці заявили про звільнення цієї викладачки. Згідно з опублікованими документами Ірина Фаріон, починаючи з 16 листопада більше не працює у виші.

Нагадаємо, ще 8 листопада студенти “Львівської політехніки” влаштовували мітинги та протести з вимогою звільнити професорку з посади за жахливі висловлювання в бік російськомовних військових ЗСУ.