На канал підписані не лише військові, а й волонтери, медики, тероборона.

Телеграм-канал “Листівки нашим котикам”, в якому користувачі/користувачки можуть надсилати свої приватні фото військовим ЗСУ, зібрав 1000 фотографій та 5 тисяч підписників з моменту заснування (2 березня).

Анна і Дар’я — авторки Телеграм-каналу, розповіли Ютуб-проекту “Говорить Київ”, що ідею було взято з історії США, коли в часи Другої світової дівчата надсилали армійцям свої фото або особисті речі, аби підтримати бойовий дух.

Ідея прийшла з того моменту, щоб військовим дівчата надсилали листи, фотографії, відбитки губ, щоб збадорити, що ми вас чекаємо, ви герої… прийшла думка, чому б не зробити канал еротично-психологічної підтримки” — кажуть авторки.

На каналі є фото не лише для гетеросексуалів, і й для секс-меншин.

Служать і захищають не лише гетеро-люди. Вони (гомосексуали – ред.) теж люди і теж хочуть бачити те, що їм приємно. Це різноманіття, і треба розуміти, що воно є навколо тебе” — розповідає одна з авторок.

За словами дівчат, на канал підписані не лише військові, а й волонтери, медики, бійці тероборони. Канал при цьому повністю анонімний.

Канал не про секс, не про еротику, він про любов. Яку ми можемо висловити от таким чином. Він про лібідо, життєву силу, яка перемагає все і може перемогти, це наша сила, на яку ми спираємося. І ті, хто нас захищають — так само” — каже авторка.

В описі каналу при цьому вказано, що надсилати занадто відверті фото або порнографію — забороняється. Крім того, контент модерують, адже були випадки, коли на канал надсилали фото людей без їхньої згоди на це.

Канал є приватним, долучитися до нього можна за цим лінком, поділитись своїми фото чи відео – за цим ботом.

Нагадаємо, в Україні є ще одна схожа ініціатива, але там ідея — залучати гроші на допомогу ЗСУ за оголені фото. Вона отримала назву «Теронліфанс» від поєднання ТрО (тероборона) та відомого сервісу Onlyfans.

Фото: ілюстративне