Проведено більше 100 годин особистих консультацій для працвіників критичної інфраструктури.

Психологічні консультації, організовані містом за підтримки міжнародної структури ООН Жінки, отримали майже 1000 фахівців із 25 установ критичної інфраструктури. Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда, інформує прес-служба КМДА.

«Вже більше трьох місяців у країні триває повномасштабна війна. Це складні випробування для всіх нас, і більшість людей перебуває в постійному стресі. Працівники соціальної сфери, які постійно працюють із людьми, отримали додаткове навантаження зовсім іншого рівня складності. Соціальні служби працюють на межі своїх можливостей, а працівники емоційно вигорають, виснажуються. Саме тому ми прийняли рішення про організацію психологічних консультацій медиків і працівників критичної інфраструктури міста. За два місяці ці консультації, організовані Управлінням з питань гендерної рівності, пройшли майже 1000 фахівців із 25 установ. Проведено більше 100 годин особистих консультацій. Аби якнайефективніше допомагати людям, наші фахівці-психологи проходять тренінги із іноземними колегами-експертами», – зазначила Хонда.

Так, за її словами, сьогодні психологи ініціативної групи «Перша психологічна допомога для жінок і дівчат» та психологи соціальних служб міста пройшли міжнародний тренінг «Кризові консультації та психологічна підтримка» від тренерів із Латвії Ірени Голуби та Агії Богданової.

6-7 червня відбудеться онлайн тренінг для психологів екстрених методик у роботі з травмою. Тренінг організовано міською владою, спільно з Українською спілкою психотерапевтів та американським Центром медицини розуму і тіла. Цей Центр більше 30 років співпрацює з місцевими партнерами у всьому світі: навчає своїй комплексній програмі психологічного самопіклування, самосвідомості та груповій підтримці у зціленні травм – для підтримки невеликих груп під час і після воєн та кліматичних катастроф.

Хонда подякувала міжнародній структурі ООН Жінки за підтримку в реалізації цього проекту. На її переконання, такі проекти можуть стати основою для створення програм післявоєнної адаптації та психологічної підтримки, адже таких програм в Україні поки немає.

Для отримання психологічної консультації для працівників критичної інфраструктури керівники підприємств можуть звернутися із відповідним запитом до Управління з питань гендерної рівності на електронну адресу: [email protected].

Фото: КМДА