Про це в ефірі КИЇВ24 розповів адвокат Євген Филипець.

Сьогодні в черзі до ТЦК стоять люди, які мають право на відстрочку. Я не бачив, принаймні на свої очі, людину, яка не має права на відстрочку, яка прийшла і уточняє дані, і оновлює там про себе інформацію. Це, можливо, якась дуже незначна кількість людей. Всі інші особи – це особи, які мають право на відстрочку. Вчителі, заброньовані, кому потрібно продовжувати бронь, хто по сімейних обставинах готові отримувати відстрочку, з хворими дітьми, з хворими дружинами і так далі.

Він додав, що саме ці люди нині стоять у чергах до ТЦК. Вони очікують безпосередньо на отримання військово-облікового документа та оформлення відстрочки. За словами адвоката, нині саме така цільова авдиторія працює безпосередньо із ТЦК.

До речі, я скажу, що для осіб, які не мають військових документів, це два паралельно різні процеси. Із 18 травня будь-яка особа, яка не має військового квитка, може бути затримана, доставлена в ТЦК, і на неї може бути складена постанова про притягнення до відповідальності до цього розміру 17-25 тисяч гривень.