В компанії кажуть, що озвучувати свої плани не будуть.

Інформація про відкриття ресторанів McDonald’s в Україні у серпні є неправдивою. Мережа фастфуду має амбіції відновити роботу в окремих регіонах, проте конкретного рішення, планів та графіків відкриття немає — заявила керівниця відділу зв’язків із громадськістю у McDonald’s Алеся Муджирі в коментарі OBOZREVATEL.

Ця інформація є неправдивою. Зараз ми постійно оцінюємо ситуацію. У деяких областях ми маємо амбіції відновити роботу, але в поточній ситуації не можемо озвучувати конкретні плани. Стежте за оновленнями, щойно у нас будуть плани, ми їх не приховуватимемо. Але зараз планів відкривати ресторани в серпні немає, втім у нас є амбіції відновити роботу в майбутньому“, – пояснила Муджирі.

Своєю чергою, раніше СЕО мережі Юлія Бадрітдінова виданню Forbes розповідала, що компанія займається оновленням протоколів безпеки – кожен ресторан перевіряють щодо наявності поруч бомбосховищ.

Коли звучить сигнал “повітряна тривога”, ресторани терміново повинні закриватися, що саме собою досить непростий процес, оскільки ресторан – це мінізавод зі складним обладнанням і великою кількістю відвідувачів. McDonald’s не буде працювати під час повітряних тривог“, – запевняла Бадрітдінова.

Нагадаємо, раніше у Київраді зареєстрували проект рішення, який дозволив би відновити роботу McDonald’s.

Фото: Фейсбук