Про це повідомила пресслужба Пентагона.

Очікується, що наступні тижні Ллойд Остін працюватиме з дому, поки остаточно не одужає.

Міністр продовжує добре одужувати і, за порадою лікарів, відновлюватиме сили та виконуватиме свої обов’язки віддалено протягом певного часу, перш ніж повернеться до Пентагону на повний робочий день. Він має повний доступ до необхідних засобів захищеного зв’язку, — йдеться в повідомленні.

Онкохворобу в Остіна виявили ще на початку грудня 2023 року, а вже 22 грудня йому провели простатектомію. Хворобу виявили на ранній стадії, тож лікарі стверджують, що в голови Пентагона чудові прогнози на одужання. Пізніше його знову ушпиталили через ускладнення.

Під час перебування в госпіталі він пройшов низку медичних тестів і обстежень, а також отримав нехірургічну допомогу для розв’язання своїх медичних проблем, зокрема для усунення тривалого болю в нозі, — заявили лікарі.

Вони додали, що Остіна виписали додому із запланованою фізіотерапією і регулярним спостереженням. Очікується, що глава Пентагона повністю одужає.

Рак простати — поширене онкологічне захворювання

Найбільші шанси захворіти на  рак передміхурової залози у чоловіків середнього та літнього віку. Особлива небезпека хвороби у тому, що у ранніх етапах вона протікає безсимптомно.

Як правило, пухлина проявляється на 2 або 3 стадії розвитку, на огляді в уролога-андролога. У цей період вона починає тиснути на простату і промацувати. Зазначимо, що понад 14% злоякісних новоутворень, що виявляються у чоловіків, – саме рак простати.

Найкращий спосіб запобігти недузі – регулярно проходити огляди у спеціаліста.