У Міністерстві хочуть виявити найкращі ініціативи та успішні кейси, реалізовані в громадах на території України громадянами, громадськими та релігійними організаціями, впровадження кращих практик врядування на державному рівні й на місцях через принципи прозорості, справедливості, рівності, гласності, верховенства права та прав людини.
«У важких життєвих обставинах складно зорієнтуватися та знайти свій шлях, зробити перший крок для руху в сторону якісних змін і перетворень. Але поруч так багато людей, які змогли знайти в собі внутрішні сили та мають неймовірний життєвий досвід, яким готові поділитися. Ми маємо на меті створити платформу, де були би зібрані найкращі соціальні ініціативи та проєкти», — зазначили у Міністерстві.
Найкращі проєкти та ініціативи визначать у таких категоріях:
- освіта в соціальній сфері;
- медичне забезпечення соціальних категорій населення;
- ІТ сервіси для поліпшення надання соціальної послуги; — культура/мистецтво для реалізації соціальних потреб громадян;
- правове забезпечення;
- соціальне (соціально відповідальне) підприємництво;
- спорт;
- наукові розробки та дослідження, корисні моделі;
- реабілітація / оздоровлення;
- державне врядування (найкраща практика органу місцевого самоврядування для забезпечення осіб з інвалідністю, постраждалих від домашнього насильства, одиноких, літніх людей послугами).
Підбиття підсумків відбудеться 25 лютого 2022 року. Переможці отримають медіапідтримку — про них знімуть проморолики. Усі найкращі ініціативи та практики будуть зібрані в збірці соціальних ініціатив, також буде визначено найбільш соціально спрямовану громаду.
За результатами поданих даних також буде створено єдиний портал ініціатив, успішних кейсів, сформовано базу партнерів та громадських діячів.
Тих, хто планує взяти участь у конкурсі просять заповнити відповідні аплікаційні форми та до 7 лютого 2022 року надсилання їх на адресу [email protected].