Про це повідомили в Міністерстві юстицій. 

Таке рішення ухвалили, оскільки колишній голова Виконавчої служби не виконав постанову суду щодо конфіскації незаконно отриманого подарунка розмірі 906 600 грн.

Заступник Міністра юстиції з питань виконавчої служби Андрій Гайченко пояснив, що якщо на рахунках Князєва не буде коштів, то вартість незаконно отриманого подарунка стягнуть із його майна. Відомо, що ексголова Верховного Суду володіє 4 одиницями нерухомого майна у Миколаєві та Миколаївській області.

Зазначимо, суддям заборонено приймати подарунки, вартість яких перевищує два прожиткових мінімуми для працездатних осіб.

Князєв, порушуючи цю заборону, отримав подарунок у вигляді оренди квартири в Печерському районі Києва (Липки) площею 133 квадратних метри за ціною, суттєво нижчою від мінімальної ринкової вартості оренди житла.

Раніше повідомляли, що Вища рада правосуддя відсторонила суддю і ексголову Верховного Суду Всеволода Князєва від здійснення правосуддя. За відповідне рішення проголосували 16 із 16 присутніх членів ВРП. Так, Князєв не зможе здійснювати правосуддя до того, як стане чинним вирок суду в його справі, або поки справу, у якій його обвинувачують, не закриють.