Трафік через міст нині обмежено: пускають тільки швидкі, поліцію, пожежні машини, хліб.

Міст біля села Демидів у Вишгородському районі Київської області, що був зруйнований блискавкою 29 червня, мають відновити протягом трьох тижнів. Про це в ефірі телемарафону повідомив начальник Вишгородської районної військової адміністрації Олексій Данчин.

«Наше завдання – максимально швидко відновити роботу мостової переправи. Ми розуміємо, що Іванська, Поліська і Димерська громади: їх основний потік транспорту до міста Києва. І вони зараз можуть добиратися до Києва або через Бородянку, або через Гостомель», — зазначив Данчин.

За його словами, наразі відсутнє нормальне транспортне сполучення між Вишгородською і Димерською та іншими громадами, хоча відкрито старий міст, який був визнаний аварійним.

Трафік через даний міст обмежено: через нього пускають тільки швидкі, поліцію, пожежні машини, хліб. Повноцінне сполучення планують відновити за три тижні.

Щодо причин руйнування мосту та вибуху, начальник Вишгородської районної військової адміністрації повідомив, що відкрито кримінальне провадження за статтею 115, проте зазначив, що «не афішував би» інформацію щодо наявності мінування мостів.

«На жаль, я не можу розповсюджувати інформацію про наявності мінування на тому чи іншому мості. Це військова складова. Експертизи немає, працюють відповідні слідчі органи», – зазначив Данчин.

Як повідомлялось, у Київській області поблизу села Демидів зазнав руйнувань міст через річку Ірпінь, унаслідок чого одна людина загинула, двоє зазнали поранень. У ЗМІ з’явилася інформація, що внаслідок влучання блискавки у воду поблизу мосту здетонував тротиловий заряд, закладений для підриву на випадок наступу ворога.

Нагадаємо, 29 червня на Київщині через блискавку було зруйновано міст біля с. Демидів, одна людина загинула.

Фото: Фейсбук