Київ готовий збільшити кількість опорних садочків для прийому малюків, якщо у цьому буде необхідність. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Він нагадав, що 1 червня у столиці відновили роботу 34 опорні садочки. Таке рішення місто прийняло у зв’язку із тим, що у столицю повертаються містяни.

«Столиця поступово оживає, відновлює роботу бізнес. І не у всіх батьків, які повернулися на роботу, є можливість з кимось залишити дітей. Відповідно, виникла необхідність відновити роботу дитячих садочків. На сьогодні садочки відвідують майже 900 дітей. Нагадаю, що до введення режиму воєнного стану до міських садочків було оформлено майже 100 тисяч дітей. Із збільшенням кількості дітей дошкільного віку у столиці, місто готове збільшити й кількість опорних садочків», – зазначив Поворозник.

Чиновник також нагадав, що до столичних садочків можуть відправити своїх дітей не тільки мешканці Києва, а й тимчасово переміщені особи та військовослужбовці. Для тих батьків, чиї діти не зареєстровані у столиці, необхідно пройти реєстрацію в електронній черзі, оформитись до київського садочка і після цього так само звернутись до свого дитячого навчального закладу та отримати направлення.

«Водночас у столиці залишається небезпека обстрілів. Тому закликаю батьків не поспішати з поверненням дітей до столиці. За можливості залишайтеся у більш безпечних місцях, адже для ворога Київ лишається ціллю номер один», – зазначив Поворозник.

Раніше в КМДА розповіли, як проходитиме навчання у школах з 1 вересня.

Фото: Фейсбук