Про це в ефірі телеканалу “Київ24” розповів віцепрезидент Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України Володимир Балін.

За його словами, згідно з чинним законодавством, водії, які планують виїжджати за кордон, повинні бути зареєстровані у територіальних центрах комплектування (ТЦК) та мати актуальні дані.

“Сьогодні ми розуміємо ситуацію, що водії мають бути оформлені в ТЦК, оновити свої дані. Якщо це не зроблено, є ризик, що водія не випустять на кордоні. Це факт. До того, як введуть законодавство. Це стосується всіх працівників, у першу чергу тих, хто збирається виїжджати”, – зазначив Балін.

Він також додав, що укладання контракту з ЗСУ дозволяє бронювати працівників компанії та гарантувати їхню невідправку на фронт.

“Відповідно, сумлінним компаніям рекомендуємо укладати контракти із ЗСУ. Це також дозволяє бронювати працівників своєї компанії. В будь-якому випадку, ніхто від цього не застрахований. У нас велике прохання, що якщо водіїв знімають і відправляють до ТЦК, це не має бути одразу ВЛК і відправлення на фронт. Все ж має бути повістка за місцем реєстрації”, – підкреслив Балін.

Він також навів приклад, коли водіїв у Чернівцях хотіли відправити на фронт без повістки, але їм вдалося добитися відправки повісток за місцем реєстрації.

“У нас був випадок, коли водіїв у Чернівцях хотіли відправити, так би мовити, на ВЛК. Але потім все ж віддали повістки, вони у Харків поїхали й оновили свої дані згідно з законодавством. І досі працюють водіями”, – розповів Балін.