Таким чином, проєкт надасть 50 нових робочих місць.

Заклад “Млинці за донат” щодня годують близько 500 людей, а за перший тиждень роботи видали понад 2000 благодійних млинців. 

Наша мета – вийти на обслуговування 1000 нужденних саме в цьому закладі та близько 10 000 людей по всьому Києву. Для досягнення такого результату нам знадобиться підтримка в еквіваленті 3 млн. гривень (90 000 евро) на тиждень і розгорнути ще, принаймні, 7 таких закладів”, – зазначив голова проєкту Олександр Кравченко.

Київ Media

Він додав, що реалізація проекту дасть понад 50 робочих місць, значний товарообіг і нові податки до бюджету.

Нагадаємо, 11 травня,в центрі столиці, на вул. Велика Васильківська 38, почав роботу невеликий ресторан-магазин “Млинці за донат”. У закладі можна абсолютно безкоштовно отримати один ситний млинець з поживною начинкою (вагою понад 150 грам).

Київ Media

Для тих, хто хоче відвідати дійсно смачних млинців та має можливість сплатити гроші, існує принцип “млинці за донат” – тобто ви маєте сплатити будь-яку суму на ваш розсуд – 5,10,20 чи 200 гривень – вирішувати вам. Всі зібрані гроші підуть на закупку сировини для млинців та продуктів харчування для годування стареньких людей, які самі не можуть дістатись закладу. Їм волонтери роблять адресну доставку до дому.

Організаторів проєкту Благодійний Фонд “Центр Продовольчого Захисту” підтримують інші благодійні організації: Nova Ukraine, World Central Kitchen, Гастроармія, приватні донори з України, Франції, Німеччини, Канади, Австралії. Продовольчу допомогу постійно надає “Молокія” у вигляді  молока, сметани, домашнього сиру, вершкового масла.

Фото: прес-реліз