МОН і Mastercard розпочали проект «Безцінні уроки музики», обличчям якого став MONATIK.

Про це повідомляє прес-служба МОН України.

«Всебічний розвиток дітей та застосування набутих навичок у повсякденному житті – головне завдання НУШ. Мета цього проекту – вдихнути нове життя в предмет музичного мистецтва, зробити його сучасним, а головне – цікавим для учнів»,  – розповіла заступниця Міністра освіти і науки України Любомира Мандзій.

У межах проекту буде створено сайт, на якій вчителі музичного мистецтва зможуть знайти цікаві ідеї та практичні матеріали для своїх уроків.

Дослідження показують, що уроки музики у школі сприяють кращим успіхам учнів і з інших предметів (підвищують показники успішності на 10-18% з математики, читання, іноземних мов), допомагають швидше соціалізуватися, підвищують рівень комунікації у класі, а також покращують ставлення учнів до своєї школи.

«На початку 2020 компанія Mastercard провела дослідження серед школярів 2-7 класів України. Воно показало, що лише 45% учнів подобаються уроки музичного мистецтва в школі, 43% вважають їх сучасними та модними. І лише 26% сприймають уроки музики як важливі у порівнянні з іншими дисциплінами», – додає Наталя Байдала, директор із маркетингу Mastercard в Україні.

Зараз проходить перший етап проекту – збір цікавих ідей та матеріалів від педагогів, методистів, музикантів та всіх охочих популяризувати музичне мистецтво серед школярів. Він триватиме до 30 листопада.

Восени 2020 МОН та Mastercard планують провести презентацію сайту з готовими матеріалами.