Про це повідомляють колеги Білоножка у соцмережах.

Білоножко народився 11 червня 1953 року в селі Слобода Буринського району на Сумщині. Закінчив Сумське музучилище та Київську національну консерваторію імені П.І. Чайковського. Водночас працював солістом Київського театру естради на Подолі, а згодом — солістом Держтелерадіо України.

Артист виступав дуетом разом із дружиною Світланою Білоножко. У грудні 1995 року отримав звання народного артиста України. А в 1999 році разом із дружиною заснував Міжнародний фестиваль родинної творчості “Мелодія двох сердець”.

Білоножко виконував партію Лікомеда в опері Генделя “Дейдамія” в оперній студії консерваторії та в Лейпцизькому оперному театрі. Він також намагався потрапити до Верховної Ради. У 2014 році балотувався у народні депутати від партії ВО “Батьківщина” Юлії Тимошенко, а в 2019-му — від партії “Сила і честь” Ігоря Смешка.

Загалом співак випустив шість компакт-дисків в Україні, США та Канаді, антологію власної творчості та 12 аудіокасет. Його найпопулярніші пісні: “А яблука падали”, “Стоїть тополя”, “За столом збирається родина”, “Юність полум’яна”, “Мелодія двох сердець”.