Про це повідомили авторки муралу.

Як ми писали раніше, художниці Яна Власенко-Бернацька та Юлія Абрамова розпочали роботу над створенням муралу 28 червня, в День Конституції України. Тоді вони планували створити 25-метровий стінописа. Але в процесі роботи надихнулися і створити майже втричі більший, і тепер їхня робота претендує на місце у книзі рекордів.

В основу муралу лягли  ілюстрації Юлії Абрамової до вистави “Летять журавлі”.

“Журавель – один з символів України і любові до рідної землі. А ми, українці, всі є великою родиною нашої матері-Батьківщини. Родина до родини – то і є народ, то і є наша Україна. Людина до глибокої старості пов’язана з тією родиною, з якої вона вийшла, і все життя пов’язана із землею, де народилася і зросла. Куди б не закинула її доля, вона завжди подумки із своїм корінням”, – пояснили авторки.

До створення стінопису залучали також волонтерів, мешканців району: дорослих і дітей, та усі бажаючих, хто вміє тримати пензлика в руках і хоче доторкнутися до процесу створення цього  символічного арт-об’єкту.

Насамкінець маляри перефарбовували конструкції позаду муралу, які були обмальовані ґрафіті. Інші робітники вклали нові доріжки вздовж дороги, художниці домалювали 3д на сходинках і тепер готуються до встановлення рекорду – найдовший патріотичний мурал.

Фото: Телеграм